Lviv Open Lab – перший в Україні молодіжний центр, що отримав відзнаку Доступно.UA

  • 03.08.2021, 11:44
  • 1196
  • Соломія Григор’єва
Молодіжний простір інноваційної освіти Lviv Open Lab отримав відзнаку «Доступний простір» від громадської ініціативи Доступно.UA. Відтепер про це свідчить наклейка, яку залишили на дверях активісти.

«На етапі проєктування простору ми вже думали про доступність. Інклюзивні туалети, безбар’єрний доступ до будь-якого місця у просторі, пандуси, низькі розетки, пристосовані для людей в інвалідному кріслі столи, рецепція, гардеробна – це все потребувало особливої уваги.

Наша співпраця з Доступно.UA почалася з візиту представників організації у простір. Вони тоді помітили кілька недоліків та дали свої рекомендації. За деякий час ми усе виправили, наприклад, на вулиці біля простору з’явився понижений хідник, а двері в інклюзивний туалет замикаються краще», – каже керівниця простору Олена Павлюк.

Зовсім скоро молодіжний центр з’явиться на мапі доступних місць Доступно.UA.

Додамо, Lviv Open Lab – це простір інноваційної освіти на Сихові, частина мережі молодіжних просторів ТВОРИ!. Основною метою простору є популяризація науки і технологій серед підлітків та молоді, а також створення можливостей для їх розвитку.