Центр соціальних служб готує волонтерів

  • 17.10.2008, 03:00
  • 1806
  • Андрій Яремко
У суботу та неділю Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує та проводить навчальну виїзну школу волонтерів на базі оздоровчо — лікувального комплексу «Ровесник», що у Сокальському районі. Школа передбачає проведення тренінгів та підвищення кваліфікації.

Як повідомила директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Віра Покотицька, школа волонтерів надає унікальну можливість у формі неформального навчання вдосконалювати або здобувати навички, які є важливими для особистісного, а також професійного розвитку.

До практичної соціальної роботи Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залучені понад 40 волонтерів.

Студенти — волонтери найбільш вмотивовані для добровільної соціальної роботи, вони відчувають необхідність пошуку нових шляхів для надання своєму життю суспільної цілі і цінності.

Волонтерська діяльність створює умови для розвитку молодіжної свідомості на основі загальнолюдських цінностей. Школа при центрі соціальних служб створена минулого року.