Дитячо-юнацькі молодіжні клуби Львова запрошують молодь до участі у гуртках

  • 23.10.2008, 03:00
  • 2879
  • Андрій Яремко
Дитячо — юнацькі молодіжні клуби Львова запрошують дітей та молодь шкільного віку до безкоштовної участі у гуртках. Навчання проводиться в позаурочний час за такими напрямками: образотворче мистецтво (Коновальця, 73), вишивання, бісер (Замарстинівська, 71), туристична секція (Городоцька, 293), християнське виховання (Озаркевича, 6), військово — патріотична підготовка (Медової Печери, 29), велоспорт (Й. Сліпого, 12), настільний теніс (Мазепи, 13а), футбол (Зустрічна, 1), дзюдо (Виговського, 29), гімнастика (Варшавська, 167), карате (Тютюнників, 49), айкідо (Д. Галицького, 14), секція зимових видів спорту (Остроградських, 12) та інше.

Вибрати гурток молоді допоможуть за телефонами 297 58 71 або за телефонами директорів районних осередків.

У Львові діє 6 районних установ дитячо — юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) – позашкільних навчальних закладів. Діяльність клубів забезпечують директори районних установ та педагоги — організатори. Установи дитячо — юнацьких та молодіжних клубів працюють, як правило, в післяобідній час. Цього року вперше з міського бюджету біло виділено 1 млн. грн. на ремонти приміщень. Відтак 15 приміщень УДЮМКів було відремонтовано. Загалом у Львові працює 70 приміщень клубів. Вперше цього року управління молоді, сім`ї та спорту ввело в штат працівників УДЮМКів посаду заступника директора з господарської частини та прибиральниці для ефективнішої роботи клубів.

У Шевченківському районі Львова працює 18 гуртків різного спрямування, у яких беруть участь більше 500 дітей від 2,5 років. Діти беруть участь у змаганнях, їздять за кордон, організовують літні табори, співпрацюють з громадськими організаціями та церковними громадами. В районі також є клуби, які працюють з дітьми «важких» категорій. Цього року в районі на вулиці Мазепи,13а відремонтували приміщення, в якому незабаром запрацює новий гурток з малювання.

Вперше в історії міста наступного року дитячо — юнацькі молодіжні клуби працюватимуть у Сихівському районі Львова. Управління молоді, сім`ї та спорту цього року ініціювало виділення приміщення та коштів для проведення роботи клубів на Сихові.

«При активній участі відділу сім`ї та молоді склалася певна система роботи з підлітками та молоддю за місцем проживання щодо організації фізкультурно — спортивної, оздоровчої роботи, змістовного дозвілля, профілактики правопорушень. Створена система дозволяє системно охоплювати певним видом діяльності дітей, які перебувають без батьківського догляду, школи та не займаються в спортивних секціях та гуртках (платних). Всі гуртки та секції в УДЮМК безкоштовні», —повідомила спеціаліст управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради Олена Кондрат.

Цього року мережі дитячо — юнацьких молодіжних клубів у Львові виповнюється 15 років. З цієї нагоди завтра, 24 жовтня відбудеться семінар педагогів та директорів, під час якого обговорюватимуть стратегію роботи клубів на 2009 рік.

Довідка

УДЮМК Залізничного району – вул. Виговського, 34, кім. 428, Білецька Олександра Михайлівна, тел. 295 82 46.

УДЮМК Галицького району – вул.Ф.Ліста,2, Кароль Катерина Львівна, тел. 244 55 29.

УДЮМК Франківського району – вул. Г.Чупринки,85, кім.424, Кладько Роман Михайлович, тел. 237 — 23 — 82.

УДЮМК Личаківського району – вул.Левицького,67, кім.202, Полюга Оксана Петрівна, тел. 275 01 49.

УДЮМК Сихівського району – вул.Зубрівська,9, кім.245, Холявінський Володимир Ярославович, тел. 221 75 50.

УДЮМК Шевченківського району – вул.Липинського,11, Боднарчук Людмила Миколаївна, тел. 52 18 28.