Львівська міська рада допоможе розвивати текстильну галузь міста

  • 10.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
З метою популяризації професій працівників легкої та текстильної галузей у Львові вперше відбудеться масштабний профорієнтаційний захід для старшокласників під назвою «Майстри моди та краси». Відомі дизайнери та бізнесмени закликатимуть молодь йти вчитись та працювати в цю галузь.

Організаторами виступають Львівська міська рада, Львівська обласна організація профспілки працівників текстильної та легкої промисловості, Львівський міський центр зайнятості, Європейська Бізнес Асоціація та ЛОДА.

Під час заходу виступатимуть відомі львівські дизайнери, керівники та учні профільних навчальних закладів, керівники промислових підприємств, в також буде продемонстровано колекції одягу.

«Вже запрошено Олену Даць, ведуться перемовини із Оксаною Караванською та Рушою Поляковою. Ми плануємо залучити приблизно чотирьох відомих дизайнерів», – зазначила голова Львівської обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості Леся Дереш.

Запрошені школярі, учні 10 — 11 класів, матимуть змогу в безпосередньому середовищі поспілкуватись із відомими дизайнерами.

Окрім дизайнерів в заході візьмуть участь 8 профільних текстильних підприємств, зокрема і компанії з іноземними інвестиціями. Вони представлять свої пропозиції з працевлаштування та напрямків роботи.

«Проведення такого заходу на сьогодні є надзвичайно важливим, адже в місті спостерігається нестача кадрів зокрема у текстильній та легкій промисловості. Наші дії покликані заохотити молодь йти вчитись і працювати у цю галузь», – зауважила начальник відділу економічного розвитку Львівської міської ради Вікторія Довжик.

Дійство відбудеться 10 грудня 2008 року о 14 год. у приміщенні Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді (пл.Петрушевича, 2).

Як планується, захід має стати постійним. Наступний передбачається провести вже в лютому 2009 року.

Нагадаємо, що на сьогодні у Львові є 4 заклади, що готують фахівців у галузі текстилю та легкої промисловості. Один із закладів середньої освіти —Львівський коледж легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну та 3 заклади професійно — технічної освіти Львова – міжрегіональний Центр професійно — технічної освіти художнього моделювання та дизайну, Львівський професійний ліцей побутового обслуговування та Львівський професійний ліцей.