Студенти Української академії друкарства святкуватимуть свій день по-особливому

  • 17.11.2008, 02:00
  • 1705
  • Андрій Яремко
Як повідомили у відділі сім’ї та молоді, цього року по — особливому святкуватимуть свій «професійний» день студенти Української академії друкарства. У цей день 17 листопада студенти академії отримають унікальну нагоду покерувати навчальним закладом, адже замість ректора, проректорів, деканів, завідуючих кафедр та іншої адміністрації ВНЗ на робочих місцях можна буде застати студентів.

Також майбутні поліграфісти та книговидавці проведуть флеш — моб по читанню книжок: на великій перерві на площі перед академією студенти і викладачі протягом п’яти хвилин одночасно їх читатимуть.

Викладачі та студенти влаштують на перерві ігри з такого виду спорту як «Frisbee». В академії проведуть «Парад шпаргалок»: в холі академії будуть виставлені шпаргалки, які конфісковані у студентів.

Представники Студентської ради академії влаштують «чаювання»: на перервах в їдальні студентів пригощатимуть смачним чаєм.

Як повідомив голова Студентської ради академії Володимир Місяйло: «Таке чаювання має на меті пропагувати святкувати День студента не вживанням спиртних напоїв, а продемонструвати, що є багато інших способів весело та цікаво проводити час.»

Програма святкування:

10.15 – 11.00 – Урочиста церемонія передачі обов’язків (200 ауд. головного корпусу академії).

11.00 – 15.00 – Виставка шпаргалок.

11.50 – 12.00 – Флеш — моб по читанню книжок (площа перед академією).

12.00 – 13.00 – Ігри за участю студентів та викладачів з «Frisbee» (майданчик за академією).

Усі заходи проходитимуть в головному корпусі академії за адресою: м. Львів, вул. Подголоско, 19.

Контакти:

Студентська Рада УАД

Тел.: +380978450620 Володимир Місяйло