Найкращі студенти отримають можливість працювати у Львівській міській раді

  • 18.11.2008, 02:00
  • 1640
  • Андрій Яремко
Львівська міська рада відчинила свої двері для студентів. Зокрема з 15 березня по 15 жовтня 10 львівських студентів мали змогу стажуватись в Львівській міській раді в рамках проекту «Студенти для місцевого самоврядування». За підсумками піврічного стажування двом найкращим студентам запропонували залишитись на роботу у Львівській міській раді. Проект організовано Львівською міською радою та ГО «Молодіжна Альтернатива».

В переважній більшості студенти представляли ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська Політехніка». Також є один студент із Українського Католицького Університету. Діапазон спеціальностей широкий – від комп’ютерних та інформаційних технологій, економічного напрямку до філософських наук. Найбільша кількість студентів пройшли вишкіл в управлінні молоді, сім”ї та спорту ЛМР та відділі прес — служба ЛМР.

Основний напрямок робіт, який виконували студенти, – організація молодіжних програм і заходів, збір інформації по дитячо — спортивним майданчикам Львова, підготовка документів по молодіжному житловому кредитуванню, написання новин, допомога в організації брифінгів, прес — конференцій.

«Із усіх студентів, що стажувались по цій програмі, двом запропонували залишитись на роботу», – зауважила заступник начальника відділу кадрів Львівської міської ради Галина Бордун.

Окрім того, за результатами проходження стажування усі студенти отримали сертифікати. А як зауважив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк, це не єдиний проект стажування для студентів. На сьогодні є багато можливостей здобути досвід у міській раді. Двері для студентів відчинені завжди.