Юнаки та дівчата з особливими потребами святкуватимуть День молоді

  • 17.06.2009, 18:16
  • 2005
  • Андрій Яремко
В рамках святкування Дня молоді Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організовує та проводить у клубі «Пікассо» розважальну вечірку під гаслом: «Любов єднає серця» для молоді з особливими потребами. Вечірка проводиться з метою підтримки та сприяння інтеграції у суспільство осіб з особливими потребами, надання можливості цим молодим людям активного спілкування з однолітками та волонтерами Центру. Вони зможуть знайти та пізнати нових друзів, зробити своє життя щасливішим та повнішим.

«Вечірка проводиться вже третій рік поспіль. Двічі на рік у червні та в листопаді наш Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить такі святкові заходи для молоді з особливими потребами. Адже вона в силу обставин є обмежена у спілкуванні, можливостях цікаво і весело проводити час. А під час наших заходів волонтери допомагають юнакам і дівчатам з особливими потребами добратися до клубу «Пікассо», сидять із ними за столиками під час вечірки тощо. В такий спосіб хоча б на один вечір разом робимо життя цих дітей радіснішим», - розповідає директор Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віра Покотицька.

Для запрошених готують концертну програму за участю танцювального клубу «Рондо» та волонтерів Центру, дискотеку та солодкий стіл.

Захід відбуватиметься у п’ятницю, 26 червня, о 16.00 год. за адресою вул. Зелена, 88, клуб «Пікассо».

Докладнішу інформацію можна отримати за тел. 244-55-52, 244-47-16.