У Львові працюють літні табори для дітей

  • 19.06.2009, 13:36
  • 2755
  • Андрій Яремко
У Львові працюють літні табори для дітей. Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр організовує два табори праці та відпочинку. Один табір екологічного спрямування працюватиме у Львові на базі Центру відповідно до складеної програми прибирання парків та скверів, а другий - це щорічна екологічна експедиція школярів у Національний парк «Сколівські Бескиди». Також табори з денним перебуванням функціонуватимуть у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на вул. Вахнянина. Там дітям створено всі умови для оздоровлення, сплановано графік культурно-масових заходів. Усі витрати на утримання дітей фінансують з міського бюджету. Відвідуваність таборів висока. Діти мають змогу обирати напрямки, які їх цікавлять.

Водночас управління освіти Львівської міської ради займатиметься організацією оздоровлення школярів. У підпорядкуванні управління - два стаціонарні заміські дитячі заклади оздоровлення і відпочинку у Сколівському районі Львівської області: «Ватра» (с. Гребенів) та «Старт» (с. Коростів).

За словами начальника управління освіти Надії Оксенчук, оздоровчі заклади в Карпатах зможе відвідати 1350 дітей. На їх утримання цього року виділено з міського бюджету 1 544, 5 тисяч гривень.

Заявки на оздоровлення дітей приймають за тел. 254-60-48.