Організація української молоді «Спадщина» святкує 20 років своєї діяльності

  • 02.04.2008, 02:56
  • 2425
  • Андрій Яремко
У суботу, 29 березня відбудеться урочисте святкування 20 років діяльності організації української молоді «Спадщина». Захід відбудеться о 17.00 год. у Палаці мистецтв, що на вул. Коперпника,17. В програмі свята - театралізовані сценки, виступ чільних діячів організації, демонстрація фото та відео матеріалів, презентація Інтернет-сайту організації української молоді «Спадщина» та святковий концерт, товариська зустріч...

У суботу, 29 березня відбудеться урочисте святкування 20 років діяльності організації української молоді «Спадщина». Захід відбудеться о 17.00 год. у Палаці мистецтв, що на вул. Коперпника,17. В програмі свята - театралізовані сценки, виступ чільних діячів організації, демонстрація фото та відео матеріалів, презентація Інтернет-сайту організації української молоді «Спадщина» та святковий концерт, товариська зустріч.

Для юнацтва віком 11-13 років 12 квітня буде проводитись теренова гра, яка передбачає виконання завдань на вияв сили, спритності, ерудиції, логічного мислення. Участь у грі можуть взяти всі бажаючі.

Також 9-11 травня відбудеться щорічний злет на горі Маківка.

Довідка

Організація української молоді "Спадщина" створена 28 березня 1988 року. Основна мета ОУМ "Спадщина" - різнобічне виховання української молоді; створення умов для організованого дозвілля та спілкування молоді; захист соціальних, творчих, духовних та інших спільних інтересів членів організації.

Організація працює в спортивно-вишкільному, історико-просвітницькому, народознавчому напрямках.