«П’ятниця» за 12 годин

  • 11.06.2010, 16:19
  • 1245
В неділю, 13 червня журналісти молодіжної газети «П’ятниця» створять газету за 12 годин. На це їх надихнув приклад колег-журналістів, котрі створили окремий повноцінний журнал за 24 години. Редакція, звичайно, не буде створювати окремого журналу, але зробить свою газету за 1 день.

«Цікавим є те, що ми працюватимемо абсолютно без інтернету. Зранку в 10 зустрінемося в приміщенні і вирішимо – про що і як писатимемо. Деякі гості до нас прийдуть, ми з ними поспілкуємося і напишемо про це статтю, а інші теми – шукатимемо в місті.

До редакції в неділю завітають рок-гурт «Опіум», гурт «Шоколадка», представник фонду «Серце до Серця», ініціатори «Книги рекордів студентів», львівський ді-джей Михайло Лемак і ще багато гарних людей. Отож, слідкуйте за нами в неділю і читайте наш спецвипуск – «П’ятниця за 12 годин»,  - каже Світлана Крижанівська, головний редактор видання.

Готовий файл редакція викладе на своєму сайті www.fridaylviv.net. Також на сайті будуть посилання на твіттер - трансляцію, відео ролики з акції, відгуки і думки журналістів в час створення газети.

Усі випуски газети: issuu.com/fridaylviv.net

Детальніше: 063-561-28-04, 097-700-66-75 (Світлана)