У Львові діятиме «Студентська республіка»

  • 21.06.2010, 15:42
  • 1040
З 27 до 28 червня у Львові діятиме унікальний студентський фестиваль «Студентська республіка 2010». Метою проведення фестивалю є створення справжньої країни, де творити і керувати будуть студенти Львова. Захід проходить за підтримки Львівської міської ради.

Головна інтрига Студентської республіки - максимально наближена до реальності політична гра. Громадяни шляхом прозорого голосування обирають студентського мера та студентський магістрат які у серпні поїдуть представляти Львів на всеукраїнському фестивалі у Криму. Не обійдеться без справжніх дебатів, передвиборчої компанії та об’єднання у коаліції.

Як у справжньої демократичної держави, у Студреспубліці діятиме своя валюта. Учасники зможуть заробляти гроші: надавати послуги, створювати підприємства, найматися на роботу. І звичайно ж, витрачати чесно зароблені гроші. Республіка має власні мас-медіа: газети, радіо та інформаційні агенції.

А також, під час фестивалю відбудеться ряд заходів: турнір з інтелектуально-психологічної гри «Мафія» за клубними правилами, конкурс краси «Перша леді», який є єдиним всеукраїнським конкурсом краси серед студенток, конкурс «Містер Студентська республіка», захоплюючий та цікавий КВЕСТ, турнір з дебатів (британський формат), open-air party, семінари-тренінги, виступи команд КВН, концерт за участю молодих рок-гуртів.