Для дітей з неблагополучних сімей організовують табори

  • 22.06.2010, 10:12
  • 1510
Місто піклується про відпочинок дітей улітку. Зокрема, для дітей-сиріт, дітей, котрі позбавлені батьківського піклування та таких, що опинилися в складних життєвих обставинах, відділ у справах дітей ЛМР організовує літні табори. Діти відпочиватимуть на Закарпатті, біля річки Рата та у парку Знесіння. Кожен табір розрахований на 20-30 підлітків.

«Ми маємо на меті забрати дітей з вулиці і організувати їхнє дозвілля. Головне – створити в таборах такі умови, щоб їм було цікаво, було чим зайнятись та відволікти від вуличного життя. У програмі таборів передбачено перегляд фільмів  про СНІД, ВІЛ, куріння та алкоголь», – розповів начальник відділу у справах дітей ЛМР Ростислав Тимків.

За участю іноземних волонтерів заплановано табір у В. Мостах, під час якого діти також візьмуть участь у міжнародному українсько-польському етнофестивалі.

«Спільно з міською владою ми плануємо створити три різнопланові літні табори. З дітьми будуть працювати професіонали, котрі проводитимуть спортивні змагання, навчатимуть гри на гітарі та щоденно бесідуватимуть на морально-етичні теми», – зазначив Володимир Маліновський, голова ЛОГО «Разом», котра долучається до проведення літніх таборів.

Загалом  планується, що у таборах відпочинуть  більше 70 осіб протягом липня – початку серпня.