Про узалежнення та правопорушення у молодіжному середовищі фахівці говоритимуть на круглому столі

  • 23.06.2010, 11:11
  • 1147
Про узалежнення та негативні прояви у молодіжному середовищі та методи протидії фахівці дискутуватимуть під час круглого столу.

До Міжнародного дня боротьби з наркоманією, який відзначають 26 червня,  відділ у справах дітей ЛМР спільно з міським координаційно-методичним центром «Галицьке юнацтво» організовують інтерактивний круглий стіл на тему: «Координація виховної та профілактичної роботи у запобіганні правопорушень та узалежнень у молодіжному середовищі».
Учасники круглого столу дискутуватимуть щодо питань здорового способу життя, державної молодіжної політики, соціальної роботи, захисту прав людини на життя. Працівники органів внутрішніх справ поділяться методами протидії негативним проявам у молодіжному середовищі. Говоритимуть і про сучасні форми та методи освітньої та соціальної роботи для попередження різних узалежнень молодих людей. У бесіді також братимуть участь представники навчальних та виховних закладів, соціальних служб, лікарі.

Відбудеться зустріч 24 червня об 11 годині у приміщені Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, що на пр. Тараса Шевченка, 13. Відділ у справах дітей запрошує на круглий стіл всіх небайдужих.