У Львові пройде дебатний турнір «Проблеми молоді»

  • 23.06.2010, 11:40
  • 1038
Молодь міста дискутуватиме про свої проблеми. З нагоди Дня молоді, 27 червня, в парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького о 14.00  пройде дебатний турнір «Проблеми молоді». Метою якого є поєднати відпочинок із спілкуванням, можливість попрактикуватися у правильному обґрунтуванні своїх думок, покращити вміння переконувати опонентів або домовлятися з ними. Захід проводиться за підтримки Львівської міської ради.

«В ігровому варіанті учасники зможуть поглибити знання про деякі проблеми та спробувати самим в них розібратися за принципом «в дискусії народжується істина»», - наголошує голова  дебатних змагань ЛОГО «ЦІЛЬ» Олеся Лотиш.

Для того, щоб взяти участь у турнірі, необхідно надіслати заявку від команди на електронну адресу kvitkalv@gmail.com до 27 червня. Кількість учасників команди - від 3 до 6 людей. А також можна зареєструвати команду безпосередньо перед турніром 27 червня.

Нагадаємо, що дебатний турнір є лише відбірковим етапом чемпіонату з дебатів, який відбудеться восени в рамках «Дебат-клубу».
Організатором дебатів виступила Львівська обласна громадська організація «Центр ініціатив Львівщини».