У Львові презентували найкращі студентські проекти

  • 23.06.2010, 11:48
  • 941
Понад 6 місяців студенти працювали над впровадженням проектів при управліннях Львівської міської ради, присвячених освітній, архітектурній, культурній, соціальній тематикам. Вчора переможці конкурсу студентських проектів прозвітували про свої досягнення. Поряд зі студентами також були присутні і керівники управлінь, при яких реалізовувались дані проекти.

Студенти-автори проектів розповіли про свої досягнення та озвучили плани на майбутнє. Керівники управлінь, запевнили в актуальності представлених проектів, в їх реалістичності та ефективності.
«Молодь Львова надзвичайно інтелігентна, освічена, небайдужа і мотивована до праці. Це важливий момент. Адже саме студенти є агентами змін», – зауважив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк.

Серед проектів – мистецько-культурні події, освітні проекти, еколологічні дослідження, а також архітектурні ідеї, юридичні послуги та соціальні програми. До прикладу, еколого-освітній проект «ECOBEE» полягає в піднятті рівня екологічної свідомості та екологічної освіти підростаючого покоління. Студенти навчали школярів роздільному сортуванню сміття, провели конкурс «Зроби свою школу чистішою. Ти це можеш!», долучались до озеленення пришкільних територій.  Проект «Центр вивчення громадської думки» створений для опитування мешканців, працівників Львівської міської ради. При управлінні архітектури запропоновано до реалізації 3 проекти, а саме дизайн-концепція арт-кафе «Лабораторія Снів», «Мистецький підземний перехід», а також пропозиція щодо розбудови житлового району Підголоско. Завдяки ініціативі студентів, було проведено «Молодіжний благодійний бал», що зібрав кошти для дітей-сиріт. Загалом було реалізовано 17 проектів.

«Важливо, що молоді люди долучались до реалізації конкретних проектів. Їх помітили і дали можливість проявити свої здібності. Тому ми знову оголошуємо конкурс студентських проектів і чекаємо нові ідеї, нові проекти», – наголосила заступник начальника відділу кадрів, координатор проекту «Перший кар’єрний крок» Галина Бордун.

Програма «Перший кар’єрний крок» триває вже четвертий рік. За цей час більше 3 тисячі студентів долучились до реалізації проектів при управліннях Львівської міської ради.
Нагадаємо, що у Львові є 23 вищі навчальні заклади, це приблизно 170 000 студентів. Одним із пріоритетних напрямків розвитку Львова – є кластер IT-технологій.