Львів’янам запропонують стати волонтерами ООН

  • 08.11.2010, 15:21
  • 1050
  • Андрій Яремко
16 листопада у Львові відбудеться презентація організації «United Nations Volunteer» (Волонтери Об'єднаних Націй). Зустріч проходитиме в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35а). Присутні зможуть не тільки ознайомитись з діяльністю волонтерів у всьому світі, але й приєднатись до цього волонтерського руху.

Кожного року близько 7500 волонтерів ООН працюють в більш, ніж 150 країнах світу. Волонтерство дає професійний досвід, спогади та новий погляд на життя. Сьогодні понад 40 українців беруть участь на добровільних засадах, як волонтери ООН в Україні та закордоном. Вони допомагають іншим людям та діляться своїм досвідом і знаннями у різних галузях, таких як медицина, екологія, соціальна робота, політичні науки, управлінський менеджмент, інженерія та багато інших.

Всі охочі матимуть можливість дізнатись більше про волонтерів Об’єднаних Націй: як стати національним або міжнародним добровольцем ООН, почути розповіді про волонтерську діяльність, а також одержати відповіді на всі запитання.

Презентація відбудеться о 18:30 у корпусі філософсько-богословського факультету УКУ (англійською мовою). Більше інформації за адресою: http://tinyurl.com/UNV-Lviv.