У Львові стартує Любительська міні-футбольна Ліга

  • 07.12.2010, 10:07
  • 749
Львів розвиває спорт. Вже незабаром, 11 грудня, у нашому місті розпочинаються змагання з міні-футболу серед аматорів. Любительську міні-футбольну Лігу організовує Асоціація любительського міні-футболу Львівщини.

Щосуботи спортивний зал Львівського Інституту фізкультури, що на вулиці Черемшини 16, перетворюватиметься у справжнє поле битви. 12 аматорських міні-футбольних команд змагатимуться за головний приз турніру. Водночас переможець матиме можливість  зійтись у двобої з гравцями команди «Тайм», дійсним чемпіоном України з міні-футболу.

керівник відділу із зв’язків з громадськістю

Асоціації любительського міні-футболу Львівщини

Анастасія Нікуліна.

Футбол прекрасний спосіб провести час з друзями та розвіятись після важкого робочого тижня, а з Асоціацією любительського футболу це ще й принесе купу подарунків та яскравих вражень. Адже, окрім традиційних кубків та грамот, на учасників Ліги також чекають майстер-класи та можливість позмагатись з жіночою збірною з міні-футболи ЛНУ Франка.

президент АЛМФЛ Петро Закалюжний.

Переможця Любительської міні-футбольної Ліги визначатимуть 6 березня 2011 року. А одну з півфінальних ігор судитиме спортивний директор команди "Тайм" Євген Москвін.