Спортивна «Зимова казка» у Львові

  • 07.12.2010, 10:18
  • 950
Львів спортивний. 10-11 грудня Львівська обласна організація ФСТ "Україна", ДЮСШ "Галеон" проводять Шостий Міжнародний турнір "Зимова казка", з художньої гімнастики "Зимова казка".

Такі турніри є дієвим засобом в пропаганді здорового способу життя молодого покоління, виховання юнаків у дусі любові до спорту. Завдяки зусиллям організаторів останні декілька років про цей турнір  заговорили, як про один із сильних і гарних турнірів не тільки наші співвітчизники ,але й гості з Європи. Цьому сприяє концепція заходу: чітка організація, хороші умови для учасників, відповідність міжнародним правилам, об'єктивне суддівство, пам'ятні призи. Щороку кількість учасників збільшується, а географія міст і країн учасників розширюється.

Цього року очікуємо понад 150 гімнасток, а також їх представників і суддів. Учасниками турніру стануть представники Польщі (команда з Кракова та Бєльсько-Бяла), дві команди Росії (Москва і Тула), Молдови, Литви та Словаччини. Україну представлятимуть команди Києва, Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Кіровограду , Вінниці, Ужгороду та Львова.

організатор турніру, тренер ДЮСШ "Галеон" Галина Кочергіна.

Шостий Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Зимова казка" відбудеться 10 та 11 грудня у Палаці спорту "Галичина" (вул. Керченська,8). Початок та парад-відкриття 10 грудня о 12.00 год., парад-закриття - 11 грудня о 16.00 год.

Довідка

Контакти організаторів турніру: 067-705-34-87, 098-498-58-90.