Промоція приймаючих міст УЄФА ЄВРО 2012™ України розпочалась з Гамбурга

  • 20.12.2010, 11:29
  • 992
Морози в Гамбурзі не змогли заморозити настрій тринадцятьох представників чотирьох приймаючих міст УЄФА ЄВРО 2012™ з України. У гамбурзькій пристані у порту Гамбург і у туристичній фортеці Св. Пауля, і в Гамбурзькому спортивному об’єднанні (HSV), і серед тисячі відвідувачів на рибному ринку м. Гамбург - в неділю вранці українська делегація скрізь привертала увагу громадськості. "Ласкаво просимо до України" з’являвся великий банер на кожній зустрічі, куди прибувала делегація з України.

Рекламні акції в головному ганзейському місті Гамбурга були частиною програми інформаційного візиту членів департаментів підготовки до УЄФА ЄВРО 2012™  чотирьох приймаючих міст. Представники України хочуть перевірити, наскільки корисним може бути для них досвід Гамбургу у підготовці до Чемпіонату світу.

Гамбург є одним з найуспішніших приймаючих міст Чемпіонату світу серед інших 16 німецьких міст. На порядку денному української делегації стоять питання управління фан-зоною, робота з пресою, а також маркетинг приймаючих міст. Поїздка відбувається за ініціативи приймаючого міста Київ за співробітництва з Німецькою організацію технічного співробітництва (GTZ). GTZ підтримує Україну у підготовці Турніру на основі міжурядових німецько-українських домовленостей.