У Львові нагородили юних спортсменів

  • 22.12.2010, 17:33
  • 930
Львів вшановує кращих спортсменів. Сьогодні у великому сесійному залі Львівської міської ради відбулося нагородження кращих спортсменів – вихованців УДЮМК Галицького району управління молоді, сім’ї та спорту. Для 24 дітей – переможців змагань з боксу та карате-до різних рівнів (всеукраїнських та міжнародних) начальник управління молоді, сім’ї і спорту Наталія Федорович вручила подяку управління та подарунок. Водночас, педагогів-організаторів, які тренують цих дітей, майстра спорту України з карате-до Валентину Постовалову та майстра спорту України з боксу Дмитра Ушакова, подано для присвоєння їм Подяки міського голови.

Сьогодні тут в залі присутні молоді люди, якими місто може по праву гордитися, бо вони творять славу Львову, піднімають його статус своїми перемогами. Сьогоднішня зустріч – лише перша з цілої низки, які ми обов’язково проведемо для інших наших гуртківців УДЮМКів - переможців інших видів спорту та різних конкурсів. Кожне дитяче досягнення повинно бути поцінованим, тоді вони мають стимул до подальшого розвитку.

керівник управління молоді, сім’ї і спорту Наталія Федорович.

Окрім подяк від управління, спортсмени-переможці отримали безкоштовні квитки на ковзанку, яка працює на пл. Ринок, різноманітні канцтовари та солодощі.