У Львові відбудуться змагання з аматорського міні-футболу

  • 01.02.2011, 10:01
  • 981
Асоціація аматорського міні-футболу Львівщини запрошує взяти участь у міні-футбольному турнірі "Зимовий драйв".

Футбол – продовжує набирати популярності, хоч і сьогодні є найпопулярнішою грою більшості українців. У Львові існує досить багато аматорських команд, які донедавна не могли взяти участі у жодних змаганнях. Тепер футболісти-аматори можуть продемонструвати свою майстерність на турнірі "Зимовий Драйв".

Щовихідних, з 5 лютого до 5 березня, відбуватимуться матчі 32-ох непрофесійних команд. Ігри проходитимуть у футзалі ЛДУФК (Скіф) за адресою, вул. Черемшини, 17, а гру судитимуть професійні арбітри. Переможці будуть нагороджені кубками, грамотами, медалями та іншими подарунками.

Ці змагання є тільки початком серії змагань серед різних вікових груп. Також протягом цієї зими проводиться, так звана, суботня ліга серед непрофесійних команд, до якої долучається досить багато команд. Я сам люблю футбол, тому я розумію, що такі заходи цікаві багатьом.

координатор проекту Петро Закалюжний.

Реєстрація команд триває. Завантажити анкету та дізнатись про деталі турніру можна на сайті http://funball.org.ua/tournament.php. За додатковою інформацією телефонуйте: Петро 093 125 90 49, Максим 096 814 72 66.