В університетах Львова читатимуть лекції про волонтерську роботу під час ЄВРО

  • 02.03.2011, 11:19
  • 1897
У квітні-травні 2011 року в університетах Львова пройдуть відкриті лекції на тему волонтерської роботи під час Євро-2012. Адже, відповідно до Програми навчання волонтерів до ЄВРО, місто має залучити до проведення єврочемпіонату 1 тис. волонтерів.

Перед тим, як приступити до виконання своїх обов’язків особи, які успішно пройдуть відбір та стануть волонтерам, мають пройти курс теоретичних та практичних занять. Волонтерів вчитимуть професійно обслуговувати учасників та гостей турніру, сприяти міжкультурному діалогу.

Вже на серпень 2011 року заплановано початок набору волонтерів, у вересні відбудеться рекрутинг координаторів волонтерських напрямів, а у січні 2012 року – проведення кваліфікаційного відбору. Безпосередньо заняття будуть проводитись у квітні – травні 2012 року.

Одним з важливих курсів програми є «Безпека життєдіяльності», який передбачає розгляд та засвоєння системи безпеки турніру, ролі і розмежування повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, організаторів та учасників чемпіонату з питань гарантування безпеки та правопорядку, запобігання ситуаціям, які загрожують безпеці учасників та гостей УЄФА Євро-2012 у Львові, поведінки в екстрених ситуаціях.

Крім того, програма передбачає друк посібників «Безпека під час заходів» та  промоційних матеріалів «Стань волонтером приймаючого міста». А також створення та запуск веб-сторінки для волонтера.