Вихованці гуртка «Бадьорість» перемогли у чемпіонаті та першості Львівської області з Шотокан карате-до

• 02.03.2011, 13:42
  • 999
Вихованці гуртка "Бадьорість" у складі збірної команди громадської організації СК «Миротворець» взяли участь у чемпіонаті та першості Львівської області з Шотокан карате-до у віковій категорії 8-9 років. Організаторами заходу є УДЮМК Галицького району Львова управління сім’ї, молоді та спорту.

Змагання відбулися 26 лютого у спортивному клубі університету ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31). Метою заходу було у змаганнях продемонструвати спортивні досягнення дітей, та показати їх навики у куміте (бій) та ката (формальні вправи) у змаганнях на рівні міста.

Переможцями у змаганнях стали гуртківці клубу «Бадьорість»: Віталій Лужанський – 1 місце з куміте та 2 місце з ката, Ярослав Безпятко – 1 місце  з ката та 3 місце з куміте та Вікторія Веремчук – 2 місце з ката.

Досягненням роботи гуртків, є те, що діти із задоволенням займаються  східними єдиноборствами та боксом, з користю проводять час, часто виїжджають на навчально-тренувальні та спортивно-оздоровчі збори, роблять успіхи у спортивній кар’єрі, приймають участі у різноманітних змаганнях а також пропагують здоровий спосіб життя.

директор УДЮМК Галицького району Львова

управління сім’ї, молоді та спорту

Катерина Кароль.

Нагадаємо, вихованці СК "Ринг" (вул. Стрийська, 20) брали участь у першості області серед школярів з олімпійського боксу. Змагання проходили у головному корпусі університету "Львівська політехніка" і 3 призове місце виборов гуртківець УДЮМК Галицького району Юра Микитко.