У Львові відбудуться змагання зі спортивного туризму серед школярів, підприємств та студентів ВЗО

  • 11.04.2011, 21:17
  • 1097
Львів популяризує спорт. Відтак, в рамках фестивалю "Активного туризму та дозвілля "Манівці"", присвяченого до Всесвітнього Дня довкілля, у місті організовуються змагання з туристського багатоборства серед школярів, підприємств та студентів ВЗО. Змагання проводяться протягом 16-18 квітня на території паркової зони "Погулянка". Це є територія Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, яка знаходиться за адресою вул. Вахнянина 29.

Метою змагань є подальший розвитку спортивного туризму у Львові, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення.

Також серед головних завдань заходу є організація здорового відпочинку у сфері туризму та активного дозвілля; пропаганда внутрішнього туризму, знайомство з видами спортивного туризму (зокрема водного, пішого, вело-, військового та автотуризму); популяризація міських рекреаційних ресурсів; визначення найсильніших команд у туристських спортивних змаганнях.

президент ГО ЛТК "Манівці" Тарас Білошицький.

Програма змагань передбачає:

16 квітня - презентації фестивалю, початок змагань о 12.00;

17 квітня - змагання підприємств та студентів,

18 квітня – змагання серед школярів.

Змагання проводяться за коловою схемою одночасно на всіх етапах, дистанційні вимоги до технічних перешкод є знижені і розраховані на участь спортсменів без попередніх навиків у спортивно-туристській техніці. Кожна команда формується із 8 осіб.

Результат команди визначається за сумою місць на кожному з етапів змагань, за рівної кількості набраних балів перемогу отримує та команда, що показала кращий результат на дистанції водного туризму "Слалом". Учасники команд, що посіли I, нагороджуються дипломами фестивалю, цінними призами та кубком, команди, що здобули 2 і 3 місця нагороджуються грамотами.

На території постійно функціонуватиме інформаційний намет, де будуть зібрані матеріали щодо організації активного дозвілля в місті Львові. Паралельно будуть проводитись майстер-класи з видів туризму та спорту для подальшого залучення молоді в гуртках м. Львова.

Відділ фізичної культури та спорту радо долучається до заходів, які організовує громадська організація "Манівці". Ця організація володіє досвідом, знаннями в організації таких заходів, що гарантує їх якісне проведення. На мою думку, потрібно цей фестиваль розглядати в декількох аспектах. Це – по-перше, сфера дозвілля, рекреації, з іншого боку – це є спортивна складова, з третього боку – це і оздоровчий момент. Тобто, фестиваль, направду є різностороннім заходом і ми з радістю долучаємося до організації як цього заходу, так і в принципі підтримки інших заходів, які проводить громадська організація.

начальник відділу спорту Віктор Степанюк.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюють: управління освіти та управління сім’ї, молоді і спорту Львівської міської ради, Львівська міська федерація спортивного туризму та Львівська міська громадська організація "Туристсько-спортивний клуб "Манівці".