Держава задекларувала фінансування об’єктів до Євро 2012

  • 12.04.2011, 16:21
  • 1202
Сьогодні під час брифінгу міський голова повідомив, що, проблем з державним фінансуванням у Львові реконструкції об’єктів до Євро 2012, як запевнив під час робочого візиту вчора Президент України, не буде.

Є проект. Він включає і будівництво стадіону, і облаштування прилеглої території. Також транспортна розв’язка, певні дороги, які будуть вести до стадіону. Це те, що є в компетенції Національного агентства. Вчора чітко було задекларовано, що проблем з коштами з боку держави не буде. Була розмова з Міністром фінансів. Він запевнив, що держава своєчасно буде всі кошти перераховувати. Якщо мова йде про вул. Вернадського, яка буде йти від стадіону,   - проект був зроблений на замовлення міста. Ми також готові приступити до робіт, але ще до кінця не відомо, яка сума коштів надійде від держави.

Я вчора озвучив цифру, яка мінімально потрібна для міста - це є 1 млрд 331 тис гривень.

Ми вже почали ремонтні роботи по дорогах – Липинського, Ряшівська, будемо найближчим часом починати другу частину робіт по Городоцькій. Робіт має бути дуже багато. Ми не можемо не робити вул. Шевченка, бо це є магістральна траса. Нам дуже важко не робити вул. Зелену та вул. Пасічну, бо це ті дороги, які знаходяться у важкому стані. Є прекрасна нагода зробити дороги і забути про  цю проблему.

міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, цього року у Львові планують ремонтувати понад 20 основних магістралей протяжністю більше 50 км. Фінансування відбуватиметься за кошти держави, міста та ЄБРР.