У Львові відбуваються товариські зустрічі з футболу серед дітей

  • 15.04.2011, 11:36
  • 1021
З метою підготовки до Чемпіонату Львова з футболу серед установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів,  УДЮМК  Шевченківського району проводить ряд товариських футбольних матчів.

Сьогодні, 15 квітня, о 11:00 год. на стадіоні ЗОШ № 44 змагатимуться команда «Сокіл» (УДЮМК) та команда ГО «Вогняний яструб». А в суботу, 16 квітня, о 11:00 год. на стадіоні «Торпедо» ФК «Вікторія» (УДЮМК) змагатиметься з ФК «Карпати».

«Метою проведення матчу є популяризація футболу серед дітей, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом, налагодження товариських стосунків між юними футболістами. Цим заходом, ми прагнемо відобразити не лише напрямки роботи педагогів-організаторів, а й наголосити львів’янам, батькам, на тому, що їхні  діти потребують уваги. А наші установи, створені в місті покликані забрати дітей з вулиці і надати їм можливість активно проводити дозвілля», -  розповіла директор УДЮМК Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту Людмила Бондарчук.

«Юні спортсмени  випробують свої сили і пройдуть іспити для того, щоб попасти до складу команди УДЮМК Шевченківського району. Хочеться довести майстерність до такого рівня, щоб зайняти ключові позиції в міських та обласних турнірах і гідно виступати на змаганнях вищого рівня», - поділився педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту Віктор Крижановський.