Львів приймає флорболістів

  • 15.04.2011, 11:38
  • 836
Вже від завтра на два дні Львів стане флорбольною столицею України. 16-17 квітня у місті Лева відбудеться фінальна частина Відкритого чемпіонату України з флорболу сезону 2010/2011р.

В рамках фінальної частини відбудуться ігри останнього туру регулярної першості, а також ігри плей-оф та фінал. Цього року в турнірі беруть участь 7 команд з 3-х країн. Ігри відбуватимуться в спорткомплексі ЛНУ ім. І.Франка, за адресою вул.Черемшини, 31. Фінал відбудеться в неділю, 17 квітня.

Перед фінальним частиною турнірне становище є таким:

1. «Дельфін» (Мінськ, Білорусія) – 10 очок;

2. «Скала» (Мелітополь, Україна) -  8 очок;

3. «RemaDC» (Дрогобич, Україна) – 7очок;

4. «PawJ» (Рига, Латвія) – 6 очок;

5. «Лемберг» (Львів, Україна) -  3 очка;

6. «КФК» (Київ, Україна) -  3 очка;

7. «YMCA» (Луцьк, Україна) – 0 очок;

Глядачів чекатимуть захоплюючі поєдинки між лідером цьогорічного чемпіонату – мінським «Дельфіном», та переможцем минулого сезону – ризьким «PawJ», західноукраїнське дербі між командами львівського та волинського регіонів та багато інших матчів.

Регламент турніру передбачає, що команда, яка за підсумками регулярного чемпіонату посідає 7 місце, вибуває з боротьби, а команди з 1 по 6, боротимуться за медалі в іграх плей-оф. Тому Львівщина зберігає шанси здобути нагороди Відкритого чемпіонату України з флорболу.

Нагадаємо, що минулого сезону переможцем турніру стала команда «PawJ» з Латвії, срібним призером –  мелітопольська «Скала», а в протистоянні за бронзову нагороду – «Лемберг» поступився «Дельфіну».

Організатором турніру є Всеукраїнська Федерація Флорболу. Співорганізатором турніру є Львівська обласна федерація флорболу.