Львівські лучниці їдуть на Кубок Європи

• 20.04.2011, 16:55
  • 576
Наші досягають вершин. У місті Нова Каховка з 13 по 17 квітня відбулася Першість України серед молоді зі стрільби з лука і Чемпіонат України серед спортивних шкіл. За підсумками змагань Дубас Ірина посіла 5-те місце і виборола право участі у Кубку  Європи серед молоді, який відбудеться 16-21 травня в Вірменії.

Лук'янова Наталя посіла 4-те командне місце і виконала норматив майстра спорту України, Мамчур Орест - 8-ме командне місце і норматив кандидата у майстри спорту України. Всі спортсмени є вихованцями Дубас Олександри і Дубаса Євгена.

Незважаючи на те, що під час змагань був сильний вітер і дощ, вважаю виступи спортсменів дуже вдалими. Вони добре попрацювали. Проте на відпочинок немає часу, адже 26 квітня починаються  міжнародні змагання «Олімпійські надії» і ми продовжуємо готуватися.

тренер Олександра Дубас.

Чемпіонський дух майбутнього спортсмена і його характер формуються ще у молодому віці. Тому хочу побажати успіху нашим молодим лучницям та їхнім тренерам на європейській першості і привітати їх з цими досягненнями. Адже такі перемоги є першими кроками на шляху до успішного спортивного майбутнього.