О. Кононов: «Я гордий, що працюю у Львові»

  • 07.05.2011, 13:46
  • 653
Сьогодні, 7 травня, під час урочистої сесії Львівської міської ради мер Львова Андрій Садовий за значні заслуги у розвитку спорту в нашому місті нагородив Орденом Святого Юрія головного тренера футбольного клубу «Карпати» Олега Кононова.

Емоції переповнюють, звичайно. Для мене це дуже велика нагорода, вона перша в моєму житті. Саме тому я гордий за те, що я працюю в Україні і в такому місті, як Львів. Це нагорода всього клубу, всієї команди. Я саме так і думаю.

Олег Кононов.

Довідка

Олег Кононов Народився 23 березня 1966р. у Курську (Росія). Закінчив Смоленський державний інститут фізкультури та спорту. Виступав за команди (1983-1999 рр.): «Іскра» (Смоленськ, Росія), «Дніпро» (Могильов, Білорусь), КІМ (Вітебськ, Білорусь), «Рух» (Хожув, Польща), «Нафтан» (Новополоцьк, Білорусь), «Торпедо» (Мінськ, Білорусь).Призер чемпіонату Білорусі (КІМ, Вітебськ), найкращий гравець Білорусі 1998 року.

Тренерська кар’єра: «Торпедо» (Мінськ, з 2000 р.) «Локомотив» (Мінськ), «Металург» (Запоріжжя, старший тренер, 2004 р.), «Шериф» (Тирасполь, помічник головного тренера, старший тренер, з 2005 р.). 4-разовий чемпіон Молдови, 2-разовий володар Суперкубка Молдови, 2-разовий володар Кубка Молдови. Працював головним тренером футбольної академії «Шериф». Має ліцензію категорії «А» (УЄФА). Проходить курси навчання головних тренерів у Москві по категорії «УЄФА ПРО».

З 9 червня 2008 р. – головний тренер «Карпат».