У Львові відбулась Першість СДЮШОР «Богатир» з дзюдо серед юнаків

  • 17.05.2011, 16:42
  • 999
У Львові ростуть юні чемпіони. У неділю, 15 травня, в приміщенні клубу «Богатир» (вул. Виговського, 29а) відбулися щорічні підсумкові змагання з дзюдо. Участь взяли 48 вихованців 1996 року народження і молодші. Протягом навчального року діти мали можливість вдосконалити свої бійцівські навики, навчитись нових технічних та тактичних дій і як результат – взяти участь у відповідальних для них змаганнях, аби показати все, чого навчились в дзюдо.

Основне завдання заходу – визначення кращих спортсменів клубу для подальшої участі їх у більш рейтингових змаганнях, популяризація дзюдо серед підростаючого покоління.

директор УДЮМК Залізничного району Львова

управління сім’ї, молоді та спорту

Олександра Білецька.

Боротьба дзюдо - філософія і спорт, яка народилась в Японії, стала популярною у всьому світі. У основі боротьби дзюдо лежать два основні філософські принципи: взаємна допомога і розуміння для досягнення високих результатів та якнайкраще, гармонійне використання тіла і духу.

педагог організатор, майстер спорту з дзюдо

Ольга Кріль.

Суддівство змагань здійснювалося старшими вихованцями школи рівнем, не нижчим  кандидата в майстри спорту та тренерами СДЮШОР. В склад суддівської колегії також був педагог-організатор УДЮМК Залізничного району Кріль Ольга – майстер спорту з дзюдо.

Довідка

Клуб «Богатир» функціонує з 1983 року. За час роботи у клубі виховано 2 майстри спорту міжнародного класу, десятки майстрів спорту. Постійно в клубі займається понад 100 юних дзюдоїстів, які активно беруть участь у різноманітних міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Заняття з дзюдо проводять  висококваліфіковані викладачі, а саме – Заслужений тренер України Олександр Бавшин, призер Чемпіонату Європи, майстер спорту Тетяна Гаврилова і інші досвідчені тренери цього виду спорту.