У Львові відбудеться акція «Спробуйте цього літа щось нове»

  • 23.06.2011, 09:54
  • 756
24 червня у Львові відбудеться акція «Спробуй щось нове». «Спробуй щось нове» покаже усім переваги неформального спорту. З 14:00 до 17:00 год на території скейт-парку біля Порохової вежі львів’яни матимуть змогу спостерігати за виступами тріалістів (спортсменами, що долають перешкоди на велосипедах), роллерів (катання на роликах), бемерів та представників «flatland» (фігурне катання на велосипедах), райтерів (художників графіті).

Основною метою акції є зацікавити молодь займатися спортом. Чому саме неформальним? Тому що сучасна молодь дуже цікавиться західною культурою, молодих людей захоплює щось нове та екстремальне. В акції братимуть участь спортсмени на скейтбордах, велосипедах. Танцівники брейкдансу виконуватимуть складні та цікаві рухи. Підлітки часто займаються такими видами спорту стихійно. Зібравши їх на одному майданчику, ми покажемо молоді, що вони теж можуть долучатись до цих команд.

координатор акції Володимир Теслюк.

У Львові є багато молодих людей, які хочуть бути не такими, як усі. Ми пропонуємо відрізнятись від однолітків не рівнем «крутості», а оригінальністю.

координатор проекту Олег Бакулін.

Організатор акції – об’єднання САМОПОМІЧ. Контактна особа: Олег Бакулін, координатор проекту, тел.: 063-174-37-58.