У Львові відкрився шаховий школа-клуб Василя Іванчука

  • 26.12.2011, 09:55
Львівські дітлахи отримали ще одну можливість для розвитку. Цими днями у Львові відомий міжнародний гросмейстер Василь Іванчук відкрив шаховий школу-клуб.

Діятиме вона у приміщені СЗШ № 62 (вул. Театральна, 15). Для того місто надало в оренду на 3 роки за символічну суму в 1 грн. в рік необхідні приміщення.

Коли ми створювали цю школу, хотілося, перш за все, щоб діти відкрили для себе щось нове, багато чого дізналися, знайшли нових друзів, краще навчилися логічно мислити. І взагалі щоб їм було цікаво жити в нашому суспільстві, в цьому чудовому місті, яке славиться своїми шаховими і спортивними традиціями. Дуже радію, що це місце освятили і отці, і міська рада посприяла нам у відкритті. Вдалося набрати штат кваліфікованих викладачів, які працюватимуть з дітьми. Також плануємо долучати сюди і інших майстрів. Я також, час від часу, сюди приходитиму, розказуватиму лекції на шахову тему

Василь Іванчук.

Зараз в школі-клубі завершилися всі необхідні роботи з облаштування і зараз триває набір дітей. Займатися можуть діти від 6 років, однак як зазначають в школі-клубі, якщо дитина матиме потяг до шахів і в меншому віці, то вони цілковито цьому сприятимуть.

Готові три класи, де будуть займатися діти. Три викладачі, які обрані для цього, є кандидатами у майстри спорту, майстрами спорту та гросмейстерами. Кожен з них займатиметься з 5 дітьми одночасно, щоб кожному з них приділити достатньо уваги. Поки ще триває запис в групи, то остаточного графіку немає. Однак загалом кожного місяця дитина матиме 10 занять, 2 з яких – теоретичні навчання-лекції від гросмейстерів, серед яких буде і Василь Іванчук.

Місто активно посприяло тому, щоб у Львові відкрився шаховий школа-клуб Василя Іванчука. Адже це може зацікавити маленьких дітей, дасть можливість їм розвинути різні сторони своїх талантів, і з них можуть вирости нові чемпіони, які прославлятимуть нашу Україну.

Це хороший приклад партнерства, коли є міська установа з однієї сторони, і коли є добра ідея чим можна займатися з дітьми – з іншої. Всі ці можливості, всі ці ідеї, коли зливаються до купи – то виходить дуже цікавий проект.

Окрім того, ми ніколи не можемо знати що буде з дітьми через 20-30 років, ким вони будуть. Ми не знаємо, які зірки ходять по школі сьогодні. Тому ми повинні допомагати цим дітям розвиватися. Тому що ці таланти колись все таки розквітнуть

заступник міського голови

з гуманітарних питань

Василь Косів.

До речі, перша партія в новому школі-клубі між Василем Іванчуком та маленьким майбутнім чемпіоном завершилася внічию.

Довідка

Контактна особа: Оксана Криницька, тел.: (067) 132-00-81, (093) 293-73-17.