Понад тисячу львів’ян та гостей міста відвідали свято футболу

Понад тисячу львів’ян та гостей міста відвідали свято футболу, яке відбулося на площі Ринок цієї неділі. Заходи організував департамент ЄВРО 2012 та управління культури та туризму Львівської міської ради.

Всі, хто прийшов на північну сторону площі Ринок, змогли спостерігати за змаганням з футболу між командами Львівської спортивної дитячо-юнацької школи №4. Також вболівальники, які дали правильні відповіді під час проведення вікторини на тематику ЄВРО, самі змогли випробувати свої сили на футбольному полі.

Родзинкою свята став поєдинок між працівниками Львівської міської ради та львів’янам, які прийшли на свято Усі охочі також змогли скористатися послугами майстрів з боді-арту, розмалювавшись у кольори команди, за яку вболівали.

Основною подією футбольного дійства стала пряма трансляція фінального матчу ЄВРО 2008 між Іспанією та Німеччиною на екрані розміром 3х4 м.

Правила поведінки у фан-зонах на Ринку відповідали вимогам УЄФА: у фан-зони не пускали із скляними пляшками та було заборонено курити.

Після завершення фінального матчу ЧЄ з футболу 2008 р., львів’яни скандували: «ЄВРО 2012 у Львові!»