Вулицю Луганську добудовуватимуть у чотири етапи

У рамках підготовки міста до ЄВРО 2012 заплановано будівництво вул. Луганської від вул. Стрийської до вул. Городоцької. Загальна довжина вулиці становитиме 3, 952 км.

Вул. Луганська віднесена до магістральних вулиць загальноміського значення та є ділянкою малого транспортного кільця.

Вартість будівництва вулиці згідно з техніко-економічним обгрунтуванням, яке розробив проектний інститут «Львівдіпрокомунбуд», складає 101 млн.гривень. Сума не включає коштів на будівництво транспортних розв’язок з вулицями Кульпарківська, Кн.Ольги, Любінська. Планується, що фінансування будівництва буде здійснюватися із бюджету міста.

Проект поділяється на відрізки, реалізацію яких буде завершено в різні часові проміжки, зважаючи на різний час початку робіт. Зокрема, відрізок 1 – вул. Стрийська–вул. Княгині Ольги; відрізок 2 – вул. Княгині Ольги–вул. Кульпарківська; відрізок 3 – вул. Кульпарківська–вул. Люблінська; відрізок 4 – вул. Люблінська–вул. Городоцька.

Розрахункова інтенсивність руху на новій вулиці становитиме 1000 автомобілів на годину, а швидкість руху – до 100 км/год. Дорога матиме 4 та 6 основних смуг руху автотранспорту. Ширина центральної розділювальної смуги руху матиме 6 м, а ширина тротуарів на основній вулиці становитиме 1,5 – 4,5 м.