Завтра у Львові відбудеться Зимовий Кубок з хокею

  • 25.01.2013, 16:46
  • 748
Зимовий спорт у Львові. У суботу, 26 січня, в місті проведуть змагання серед команд-аматорів за Зимовий Кубок з хокею.

За нагороду змагатимуться 4 команди львівських хокейних клубів: основний та молодіжний склади «ВІМ-Беркуту», «Експрес» та «Львів». В управлінні сім’ї, молоді та спорту зазначають, що Зимовий кубок з хокею проводять вперше, але стане доброю щорічною традицією. Організаторами заходу є управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради та хокейний клуб «ВІМ-Беркут».

У здоровому тілі – здоровий дух. Тільки здорові, сильні духом люди можуть змінювати багато речей. Хокей є одним з найдинамічніших зимових видів спорту. Проводячи Зимовий Кубок, ми не лише хочемо підтримати львівські хокейні клуби, а й промоціювати цей вид спорту серед молоді. У такий спосіб ми хочемо виховувати нове покоління людей, які займаються хокеєм у Львові. Запрошуємо усіх приходити завтра на «Медик» і разом вболівати за львівських хлопців.

Володимир Шнайдер, начальник управління сім’ї, молоді та спорту

Шляхом жеребкування визначили команди, які проведуть ігри за вихід у фінал Кубка. Молодіжна збірна «ВІМ-Беркуту» зіграж із хокейним клубом «Львів», а основний склад «ВІМ-Беркуту» зустрінеться з «Експресом». Дві найсильніші команди проведуть матч, у якому визначать переможця Зимового кубка, а команди, які не вийшли у фінал, позмагаються за призове третє місце. Таким чином, глядачі побачать 4 матчі.

Хокей – це дуже цікавий вид спорту, дуже динамічний. Він виховує сильних, здорових хлопців, створює командний дух. Я дуже радий, що знову є підтримка з боку управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради.

Веніамін Мочніков, голова спортклубу «ВІМ-Беркут»

Змагання триватимуть з 10.00 год. до 12.00 год. на ковзанці спортивно-розважального комплексу «Медик» (вул. Горбачевського, 24). Об 11:00 розпочнеться фінальний матч. О 11.45 відбудеться нагородження учасників Зимового кубка. Вхід для глядачів безкоштовний.

Загалом протягом 2012 року управління сім’ї, молоді та спорту надало фінансову підтримку для проведення 54 спортивно-масових заходів.

Хочемо запевнити, що у 2013 році у Львові буде ще більш активне спортивне життя, багате на різноманітні заходи та змагання. Важливим завданням буде розвиток фізичної культури та популяризація спортивних секцій серед населення міста.

Володимир Шнайдер, начальник управління сім’ї, молоді та спорту