Стадіон «Скіф» реконструюватимуть до ЄВРО 2012

У рамках підготовки до Євро-2012 у Львові активно ведуться відновлювальні роботи усіх спортивних об'єктів. Стадіон «Скіф» (вул. Черемшини, 17) переобладнають у тренувальний табір, що відповідатиме усім офіційним вимогам УЄФА. Заплановано також реконструкцію легкоатлетичного манежу на 6 бігових доріжок, що функціонуватиме поруч із стадіоном.

Уже проведено тендер на реконструкцію стадіону, переможцем якого стала фірма «Арка-Моріс». При розробці проекту реконструкції, брали до уваги геологічні умови, близькість інфраструктури, а також офіційні вимоги УЄФА до тренувального табору. Після завершення усіх робіт, тренувальний табір матиме 8 бігових доріжок та вміщуватиме близько 7000 глядачів.

За словами ректора Львівського державного університету фізичної культури Євгена Приступи, реконструйований манеж стане головною базою для підготовки української національної легкоатлантичної збірної до Олімпійських ігор-2012. Додатковою перевагою Львова, як площадки для підготовки олімпійців, стане схожість клімату Львова та Лондона, де відбуватимуться наступні Олімпійські ігри.