Футбольних вболівальників просять завчасно приходити на «Арену Львів»

  • 21.07.2014, 09:51
  • 482
22 липня у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться відкриття нового футбольного сезону – матч за Інтер Суперкубок України. У поєдинку за почесний трофей змагатимуться найсильніші українські команди, які здобували Суперкубок по п’ять разів: донецький «Шахтар» (Чемпіон України сезону 2013/2014 р.) проти київського «Динамо» (володаря Кубка України сезону 2013/2014 р.). Усіх глядачів просять прибути на матч завчасно, адже будуть певні незручності, пов’язані з частковим перекриттям деяких вулиць.

Стартовий свисток Інтер Суперкубка України пролунає у вівторок, 22 липня, о 21:00 год.

Для зручного доїзду вболівальників на стадіон, курсуватимуть шатл-баси з пл. Пертушевича та від кінотеатру ім. Довженка. Також буде підсилено автобусні та тролейбусні маршрути, які курсують в напрямку до Автовокзалу та «Ашану».

У зв’язку з пішою ходою фанів, передбачається ситуативне перекриття вулиць. Особливо просять у вівторок з 19.00 год оминати вул Стрийську. Також усім вболівальникам рекомендують користуватись громадським транспортом та обмежити поїздки приватними авто.

Суперкубок – популярний в світовому футболі формат турніру, який складається з одного матчу і проводиться напередодні старту нового сезону. У ньому беруть участь найсильніші футбольні команди країн – чемпіони та володарі Кубків попереднього сезону.

В Україні матчі за Суперкубок проводяться з 2004 року. У 2008 році телеканал «Інтер» став Титульним спонсором та Офіційним телетранслятором матчу, який з того часу носить офіційну назву Інтер Суперкубок України.

Довідка

Організатор матчу – Об'єднання професіональних футбольних клубів України «ПРЕМ'ЄР-ЛІГА». Титульним спонсором і Офіційним телетранслятором матчу виступає телеканал «ІНТЕР».