Акція з відвідуванням ігрової кімнати Чемпіонату світу з шахів серед жінок переноситься

Акція з відвідування ігрової кімнати Чемпіонату світу з шахів серед жінок у Палаці Потоцьких переноситься з технічних причин. Дату та час відкриття кімнати для усіх охочих відвідувачів буде повідомлено додатково.

Під час акції кожен охочий зможе спробувати себе у ролі шахової королеви. Для огляду буде відкритою кімната, де безпосередньо відбувались ігри Чемпіонату світу з шахів серед жінок. Відтак, кожен відвідувач зможе сісти у крісло шахової королеви та зробити пам’ятну світлину.

Нагадаємо, з 1 березня у Львові проходив Чемпіонат світу з шахів серед жінок. За шахову корону змагались українка Марія Музичук та китаянка Хоу Іфань. Загалом відбулось 9 партій. Перемогу здобула китаянка з рахунком 6:3. Усі шахові партії відбувались у Палаці Потоцьких. Перші 10 хв у кожній партії були відкритими і відбувались за присутності преси. Надалі у ігровій кімнаті залишались лише гравчині, представник ФІДЕ та суддя Керл Ярецькі. Всі інші могли спостерігати за грою у дзеркальній залі Палацу Потоцьких завдяки он-лайн трансляції.