У Львові відкрили пам’ятну таблицю, присвячену проведенню Чемпіонату світу з шахів серед жінок

  • 17.03.2016, 19:27
  • 1287
  • Уляна Шпуляр
Шахова королева отримала свої нагороди. У Львові сьогодні відбулось офіційне закриття Чемпіонату світу з шахів серед жінок та нагородження переможниці. Відтак, китаянка Хоу Іфань отримала кубок, спеціальний вінок-корону та інші цінні подарунки. Привітали та нагородили і срібну призерку українку Марію Музичук. Вся церемонія відбувалась у Палаці Потоцьких. Опісля також відбулось відкриття пам’ятної таблиці, яка нагадуватиме про проведення у 2016 році у Львові Чемпіонату світу з шахів серед жінок.

фото: Мирослав Пархомик

«Для промоції міста Львова важливим є мати згадку про таку значиму подію, як проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок», - зазначила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

фото: Олександр Мазуренко

На табличці, зокрема, зазначено, що матч ФІДЕ відбувався у Палаці Потоцьких. Також розміщено автографи Марії Музичук та Хоу Іфань.

Нагадаємо, за шахову корону змагалися Чемпіонка світу з шахів (2015) українка Марія Музичу та триразова Чемпіонка світу з шахів (2010, 2011, 2013) китаянка Хоу Іфань. З рахунком 6:3 Хоу Іфань отримала перемогу в Матчі та стала новою шаховою королевою.