«Хочу подякувати всім організаторам та фанам шахів, які спостерігали щодня за проведенням матчу», - Хоу Іфань

  • 17.03.2016, 19:52
  • 1612
  • Ірина Ісаєва
Шахова королева отримала свої нагороди. У Львові сьогодні відбулось офіційне закриття Чемпіонату світу з шахів серед жінок та нагородження переможниці. Відтак, китаянка Хоу Іфань отримала кубок-статуетку, вінок-корону та інші подарунки. Привітали та нагородили і срібну призерку українку Марію Музичук. Хоу Іфань під час свого виступу подякувала команді та фанам, які щодня спостерігали за грою в Палаці Потоцьких.

фото: Мирослав Пархомик

Участь у церемонії закриття Чемпіонату світу з шахів серед жінок та нагородженні шахової королеви-Чемпіонки світу з шахів серед жінок взяли Георгіос Макропулос, в.о. Президента ФІДЕ, Андрій Садовий, міський голова Львова, Олег Синютка, голова ЛОДА, та, безпосередньо, самі гравчині. На церемонії також були присутні команди обох шахісток, суддя змагань Керл Ярецькі, представники ФІДЕ та усі, хто долучався до проведення Чемпіонату у Львові.

Усіх гостей у Палаці Потоцьких зустрічав струнний квартет. Також учасникам офіційної церемонії продемонстрували короткі відеоролики з найцікавішими моментами турніру. Перед офіційним нагородженням було виконано Гімн України, Гімн Китаю та Гімн ФІДЕ. З вітальними словами виступили голова ЛОДА Олег Синютка, в.о. Президента ФІДЕ Георгіос Макропулос та міський голова Львова Андрій Садовий.

Опісля, власне, відбулась церемонія нагородження. Чемпіонці китаянці Хоу Іфань вручили кубок-статуетку, вінок-корону, медаль та квіти. Особливий подарунок переможниці Чемпіонату зробив міський голова Львова Андрій Садовий – картину з бурштину. Нагороди також отримала срібна призерка Чемпіонату українка Марія Музичук. Марічці вручили подарунки, медаль, кубок-статуетку та квіти. Також міський голова Львова Андрій Садовий вручив Марії картину із зображенням Оперного театру, де, власну, і відбувалось відкриття Чемпіонату.

Пам’ятні подарунки – монети із зображенням Короля Данила Галицького - отримали Георгіос Макропулос та Керл Ярецькі.

Після нагород Хоу Іфань та Марія Музичук поділились своїми враженнями щодо Чемпіонату та подякували усім за докладені зусилля.

«Я хочу подякувати всім організаторам та фанам шахів, які спостерігали щодня за проведенням матчу. Справді, дуже дякую!», - зазначила Хоу Іфань.

Опісля всі почесні гості перейшли на вулицю, де відбулось відкриття пам’ятної таблиці, присвяченої проведенню Чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. В церемонії взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, голова ЛОДА Олег Синютка, гравчині Марія Музичук та Хоу Іфань.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з шахів серед жінок у Львові розпочався 1 березня. За шахову корону змагались українка Марія Музичук та китаянка Хоу Іфань. Загалом відбулось 9 шахових партій. Перемогу з рахунком 6:3 здобула китаянка Хоу Іфань.