З нагоди одного року до початку ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі (Аргентина), Національний олімпійський комітет України сьогодні на пл. Ринок організував олімпійський флеш-моб. Участь у заході взяли учні 8-10 класів загальноосвітніх шкіл міста.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Хочу вам нагадати, рівно через рік, саме 5 жовтня розпочнуться Юнацькі Олімпійські ігри. Кожен з вас розумію і кожен з вас знає, що найвища спортивне досягнення яке може бути в спорті – це Олімпійський чемпіон. Це чудова можливість для юних спортсменів стати Олімпійськими чемпіонами. Львівська міська рада буде завжди підтримувати наших олімпійців», - зазначив Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради.

Захід провели за підтримки відділення НОК України у Львівській області та Львівської міської ради.

Участь у спортивному святі взяли голова обласного відділення НОК України Юрій Турянський, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, голова відділення Олімпійської академії України у Львівській області Оксана Вацеба, член Комісії з Олімпійської освіти Міжнародного Олімпійського Комітету, молодий посол ІІ ЮОІ 2016 року, в Ліллехаммері Віра Передерій.

Довідка

Юнацькі Олімпійські ігри – найголовніший старт чотириріччя для юних атлетів світу віком від 15 до 18 років.

У III літніх ЮОІ, які проходитимуть з 6 до 18 жовтня 2018 року, братимуть участь біля 4 тисяч спортсменів з 206 країн світу. До програми змагань окрім традиційних 28 видів спорту, включені і нові олімпійські – спортивні танці (брейк-данс), карате, спортивне скелелазіння, а також 3 неолімпійські – акробатична гімнастика, міні-футбол та баскетбол 3х3.

відео: Андрій Андрух