У Львові зустріли переможців Міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»)

Сьогодні, 4 жовтня, до Львова повернулися спортсмени із Міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»). Спортсмени вибороли 8 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі.

«Це «Ігри Нескорених» Invictus Games, які проходили з 23 до 30 вересня в Торонто (Канада). В основному складі було 15 представників з Львівщини і, загалом, вони отримали 14 нагород: 8 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі. Учасниками зі Львова були Роман Панченко, Дмитро Сидорук, Катерина Михайлова, а в резерві були Сергій Калитюк та Дмитро Афанасьєв», - зазначив Антон Нікулін, начальник управління молоті і спорту Львівської міської ради.

«Ми працювали для того, щоб вони отримали перемоги. Вони не спортсмени, в них і ставлення не дуже спортивне. Вони по-іншому до всього ставляться в силу свого становища в нашому суспільстві. Але вони себе реалізували і це найбільша нагорода для нас», - відзначила тренер  Романа, Катерини та Сергія.

Нагороди:

Роман Панченко:

•       золота медаль зі стрільби з луку серед початківців

•       срібна медаль в командному заліку зі стрільби з лука серед початківців

Дмитро Сидорук:

•       срібна медаль зі стрільби з луку серед професіоналів

Катерина Михайлова:

•       срібна медаль в командному заліку зі стрільби з лука серед початківців

«Все було неймовірно. В Торонто нас теж дуже тепло зустріли. Змагання були доволі цікавими, але і важкі. Було багато країн, багато гідних суперників. Для мене ці змагання були перевіркою власних сил. Я все переборола і здобула винагороду. Тому для мене все було неймовірно і я отримала дуже приємні враження», - розповіла Катерина Михайлова.

Нагадаємо, 23 вересня в Торонто (Канада) офіційно відкрили міжнародні змагання Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»). На церемонії відкриття були присутні всі 550 спортсменів з 17 країн, їхні родичі, друзі, волонтери та глядачі з усього світу.

Українські спортсмени мали змогу поспілкуватися з Принцем Гаррі під час розважального змагання з екстремального водіння Land Rover Driving Challenge.

Також на тренування з атлетики до української збірної завітав легендарний боксер Ленокс Льюїс.

Нагадаємо, що до складу Національної збірної команди України увійшло 30 українських військовиків - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО.

У Торонто українці змагалися у шести видах спорту – гребля, плавання, пауерліфтінг, велоспорт, легка атлетика та стрільба з луку.

У складі збірної команди України п’ятеро воїнів зі Львівщини, зокрема - члени основного складу: Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук; а в резервному складі - Дмитро Афанасьєв;  у складі супроводу - Сергій Калитюк.

Катерина Михайлова взяла участь у змаганнях з пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту; Дмитро Сидорук змагався у легкій атлетиці та стрільбі з лука; а Роман Панченко та Дмитро Афанасьєв заявилися у стрільбі з лука.

Довідка

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.