Львівська бригада швидкої медичної допомоги зайняла перше місце на Галицькому міжнародному ралі

18-21 вересня у Львові проходило «Галицьке Медичне Ралі», участь у якому взяли 17 команд з України та Польщі, а також представники Головного управління МНС України у Львівській області. Усі команди виконували по кілька завдань щодо надання медичної допомоги потерпілим у різних випадках, виїжджаючи на місце події. При визначенні переможців враховувалося час виконання завдання та професійність команди.

Перше місце на змаганнях зайняла команда Львівської станції швидкої медичної допомоги у складі лікаря та 2 фельдшерів. Як зазначила головний лікар станції швидкої медичної допомоги Наталя Поважук, команда зі Львова впоралась з поставленими завданнями та отримала перемогу. Слідом за нею стартувала команда з Перемишля, третє місце зайняла команда з Тернополя. Змагання проходили на спортивній базі «Тисовець» (32 км від міста Сколе).

Організаторами заходу були комунальний заклад «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» при активній допомозі головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Довідка

«Галицькі Медичні Ралі» – національні змагання для екіпажів карет швидкої медичної допомоги медичних установ України.