Лучниця Вероніка Марченко подякувала відвідувачам Lviv Olympic Space за підтримку

  • 29.07.2021, 15:48
  • 1154
  • Соломія Григор’єва
Львівська лучниця Вероніка Марченко, що брала участь у Олімпійських іграх в Токіо, вийшла на онлайн-зв'язок із львів’янами у фан-зоні Lviv Olympic Space та поділилася враженнями від виступу на Олімпіаді.

фото: НОК України

Нагадаємо, Вероніка Марченко в 1/32 фіналу перемогла чинну чемпіонку світу з Тайпею, але в 1/16 фіналу поступалася титулованій  спортсменці з Південної Кореї.

«Враження від виступу хороші, але хотілося кращого результату. Звичайно, складно передати ті емоції, які у мене зараз. Але життя триває, тому треба змиритися з таким результатом і крокувати далі.

Звичайно, мандраж був присутній, але, вважаю, мені вдавалося справлятися з емоціями. Завжди старалася прислухатися до порад свого тренера.

Чи реально було перемогти спортсменку з Кореї? Так, адже спортсмени з Південної Кореї – не роботи. Звичайно, мало кому вдається перемогти кореянок, але це реально», – розповіла спортсменка.

Також Вероніка подякувала всім фанам, які вболівали за неї.

«Хочу подякувати усім вболівальникам за підтримку. Особливо її відчувала з львівської фан-зони Lviv Olympic Space», – наголосила лучниця.