Сесія підтримала проведення 23-х Міжнародних змагань зі стрибків у висоту «Меморіал О. Дем’янюка»

  • 23.12.2021, 14:44
  • Пресслужба ЛМР
На сесії міської ради затвердили програму з організації та проведення Міжнародних змагань зі стрибків у висоту «Меморіал О. Дем’янюка». Відповідне рішення підтримало 55 депутатів.

фото: Роман Балук

Програма передбачає популяризацію легкої атлетики, а саме стрибків у висоту, серед населення, залучення дітей та молоді до участі у заняттях цим видом спорту, промоцію Львова та підвищення іміджу міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях, як міста, у якому проводяться масштабні міжнародні змагання із залученням широкої аудиторії учасників та глядачів.

В рамках програми передбачається організація та проведення у 2022 році Міжнародних змагань зі стрибків у висоту «Меморіал О. Дем’янюка» у Львові, розробку інформаційних матеріалів та розповсюдження їх серед мешканців міста, а також проведення загальноміської інформаційної кампанії (в тому числі із розміщенням зовнішньої реклами). Сума фінансової підтримки від управління спорту – 200 тис. грн.

На ці Міжнародні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал О. Дем’янюка» буде 23-м турніром, на який запрошені зірки світової легкої атлетики.