Львівська міська рада залучить іншого генерального підрядника для будівництва стадіону

Згідно з Угодою про проектування між Львівською міською радою та компанією ALPINE Bau GmbH, компанія зобов’язалася розробити проект стадіону у Львові на розі вулиці Стрийської та Кільцевої дороги та подати його на експертизу. 7 серпня 2008 року Львівська міська рада отримала від підрядника проект стадіону та кошторис будівництва на суму 609 млн.грн. 15 серпня 2008 року було отримано позитивні висновки Укрдержекспертизи на спорудження стадіону згідно з поданим проектом та кошторисом. 14 серпня Міністерство економіки надало дозвіл на підписання угоди на будівництво стадіону з єдиним виконавцем – компанією ALPINE Україна – згідно з поданим проектом та кошторисом. Дозвіл передбачав максимальну вартість будівництва стадіону – 609 млн.грн.

Відповідно, Львівська міська рада розробила проект угоди про генеральний підряд на будівництво стадіону на розі вулиці Стрийської та Кільцевої дороги згідно з поданим та затвердженим відповідними інституціями проектом та кошторисом. Проект договору було надано для ознайомлення компанії ALPINE Bau GmbH, а також робочій групі з контролю за незалежною підготовкою Львова до проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу, залучення інвестицій та до фінансування стадіону у Львові.

Між Львівською міською радою та компанією ALPINE Bau GmbH проведено серію переговорів щодо підписання Угоди, під час яких представники компанії збільшили вартість будівництва стадіону. Сума, запропонована компанією є неприйнятною для Львівської міської ради та не відповідає дозволу, передбаченому Міністерством економіки України.

8 жовтня 2008 року Львівська міська рада отримала листа від керівництва компанії ALPINE Bau GmbH, у якому повідомляється, що компанія відмовляється від підписання запропонованої містом Угоди на генеральний підряд згідно з затвердженим проектом та кошторисом.

Львівська міська рада підтверджує усі свої зобов’язання, надані УЄФА щодо будівництва у Львові для проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Механізм відбору нового генерального підрядника для будівництва стадіону відповідно до затвердженого проекту та кошторису буде оприлюднено найближчим часом.