У Львові у зв"язку із проведенням ЄВРО 2012 вносять зміни до генерального плану розвитку міста

До Генерального плану розвитку Львова внесуть зміни у зв’язку із проведенням ЄВРО 2012. Зокрема буде сформовано мережу кільцевих, напівкільцевих та ходових магістралей. Насамперед це розв'язка на перетині вул.Наукова - вул.Стрийська - вул.Хуторівка, будівництво вул. Луганської до вул. Городоцької із 4 транспортними розв'язками, будівництво транспортної розв’язки на перехресті вул...

До Генерального плану розвитку Львова внесуть зміни у зв’язку із проведенням ЄВРО 2012. Зокрема буде сформовано мережу кільцевих, напівкільцевих та ходових магістралей. Насамперед це розв'язка на перетині вул.Наукова - вул.Стрийська - вул.Хуторівка, будівництво вул. Луганської до вул. Городоцької із 4 транспортними розв'язками, будівництво транспортної розв’язки на перехресті вул.Наукова –Кульпарківська, автомагістралі до аеропорту тощо.

«Кардинально змінювати генплан не будуть, але дорожня мережа міста зміниться у зв'язку з будівництвом найбільших трас по вул. Виговського, вул. Городоцькій, вул. Луганській. Проте, виникнуть питання про підземні переходи, маршрути громадського транспорту до вокзалу, коли «Укрзалізниця» надасть остаточні дані про інвестиційні проекти із будівництва вокзалу», - повідомив начальник відділу містобудівного маркетингу управління архітектури Валерій Хижняк.

За його словами, генеральний план оцінює можливості міста та визначає його розвиток, тому у зв'язку із проведенням ЄВРО 2012 генплан Львова зазнає змін у межах 5 %.

Заплановано, що у серпні-вересні «Містопроект» виготовить генеральний план із врахуванням усіх пропозицій, а усі зміни до нього будуть обов'язково винесені на громадське обговорення.