Завершився конкурс із розробки емблеми «Львів-2012»

Вчора завершився відкритий міський конкурс з розробки емблеми «Львів — 2012», який був проведений в рамках підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році у м. Львові. У конкурсі взяли участь 186 учасників, які представили понад 200 робіт. Як повідомили в департаменті ЄВРО 2012 , цікавим є те, що своє бачення емблеми «Львів — 2012» представили представники інших міст України, зокрема Івано — Франківська, Кіровограда, Кузнєцовська (Рівненська обл.) і навіть з Філадельфії. За словами начальника управління інформації та промоцій департаменту ЄВРО 2012 Львівської міської ради Соломії Білоноги, протягом наступних 7 днів буде організовано засідання журі конкурсу для відбору 12 найкращих робіт, які будуть представлені у другому етапі конкурсу. Результати першого етапу відбору будуть опубліковані на web — сторінках Львівської міської ради, друкованих засобах масової інформації та представлені у одній із міських галерей для проведення громадського обговорення кращих конкурсних робіт. Обговорення робіт триватиме два тижні. Після цього члени журі підрахують результати для проведення фінальної частини конкурсу малюнку.

Вчора завершився відкритий міський конкурс з розробки емблеми «Львів — 2012», який був проведений в рамках підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році у м. Львові. У конкурсі взяли участь 186 учасників, які представили понад 200 робіт. Як повідомили в департаменті ЄВРО 2012 , цікавим є те, що своє бачення емблеми «Львів — 2012» представили представники інших міст України, зокрема Івано — Франківська, Кіровограда, Кузнєцовська (Рівненська обл.) і навіть з Філадельфії.

За словами начальника управління інформації та промоцій департаменту ЄВРО 2012 Львівської міської ради Соломії Білоноги, протягом наступних 7 днів буде організовано засідання журі конкурсу для відбору 12 найкращих робіт, які будуть представлені у другому етапі конкурсу. Результати першого етапу відбору будуть опубліковані на web — сторінках Львівської міської ради, друкованих засобах масової інформації та представлені у одній із міських галерей для проведення громадського обговорення кращих конкурсних робіт. Обговорення робіт триватиме два тижні. Після цього члени журі підрахують результати для проведення фінальної частини конкурсу малюнку.