В понеділок розпочнуться підготовчі роботи до реконструкцією стадіону «Скіф»

Наступного тижня розпочнуться підготовчі роботи до реконструкції стадіону Львівського державного університету фізичної культури «Скіф» до ЄВРО 2012, що на вулиці Черемшини,17. Про це повідомив проректор з господарсько — комерційної роботи та будівництва Львівського державного університету фізичної культури Степан Панюца. За його словами, до кінця 2008 року планують демонтувати існуючі трибуни на стадіоні, виконати земельні роботи, встановити підпірні стінки та освітлення. На підготовчі роботи уряд виділив 364 тис грн. Степан Панюца зазначив, що основні роботи – зведення двох двоповерхових корпусів та реконструкція тренувального поля —розпочнуться наступного року, коли уряд виділить другу частину передбачених коштів.Довідка За результатами тендеру, який проводили в червні 2008 р., реконструкцію стадіону «Скіф» проводитиме фірма «Арка Моріс». Постановою Кабінету Міністрів України для виконання робіт виділено 20 млн грн. ТзОВ «Арка Моріс» займається розробкою комплексної документації на житлово — громадські, культурно — побудові об’єкти та фізкультурно — спортивні споруди. Сьогодні фірма проектує та будує ряд об’єктів в місті Львові, Трускавці, Ковелі, а також бере активну участь в архітектурних конкурсах, розробляє архітектурно – виразні об’єкти з врахуванням сучасних вимог.

Наступного тижня розпочнуться підготовчі роботи до реконструкції стадіону Львівського державного університету фізичної культури «Скіф» до ЄВРО 2012, що на вулиці Черемшини,17. Про це повідомив проректор з господарсько — комерційної роботи та будівництва Львівського державного університету фізичної культури Степан Панюца.

За його словами, до кінця 2008 року планують демонтувати існуючі трибуни на стадіоні, виконати земельні роботи, встановити підпірні стінки та освітлення. На підготовчі роботи уряд виділив 364 тис грн. Степан Панюца зазначив, що основні роботи – зведення двох двоповерхових корпусів та реконструкція тренувального поля —розпочнуться наступного року, коли уряд виділить другу частину передбачених коштів.

Довідка

За результатами тендеру, який проводили в червні 2008 р., реконструкцію стадіону «Скіф» проводитиме фірма «Арка Моріс». Постановою Кабінету Міністрів України для виконання робіт виділено 20 млн грн. ТзОВ «Арка Моріс» займається розробкою комплексної документації на житлово — громадські, культурно — побудові об’єкти та фізкультурно — спортивні споруди. Сьогодні фірма проектує та будує ряд об’єктів в місті Львові, Трускавці, Ковелі, а також бере активну участь в архітектурних конкурсах, розробляє архітектурно – виразні об’єкти з врахуванням сучасних вимог.