Студенти запропонували шляхи покращення транспортної інфраструктури до ЄВРО 2012

Своє бачення розвитку транспортної інфраструктури Львова в рамках підготовки міста до Чемпіонату 2012 року з футболу представили студенти Львівського національного університету імені Івана Франка під час конференції «InfoТransport до ЄВРО 2012», яка відбулась 18 грудня 2008 року з ініціативи ГО Центру «Молода дипломатія». В обговоренні, окрім студентів, взяли участь директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Федоренко та власники маршрутних засобів. На думку студентів, щоб відповідно підготувати транспортну сферу міста до ЄВРО 2012, необхідно не тільки реконструювати дороги, але й впровадити єдину систему дорожніх знаків та принципів паркування. Окрім того, висловили пропозицію щодо додаткового інформування громадськості про транспортні засоби міста – на зупинках мали б роздавати карточки жовтого кольору, де було б вказано номер транспортного засобу, напрям курсування, інтервал руху, вартість проїзду, а в електротранспорті – туристичні карти. Оскільки на час проведення ЄВРО 2012 очікується бум туристів, вся інформація щодо транспортних засобів повинна бути на англійській, німецькій та польській мовах. За словами студентів, потрібно посилити контроль за чистотою на зупинках та за розміщенням реклами на транспортних засобах. «Наша мета – не тільки об’єднати всі сторони задля вирішення нагальних питань транспортної системи Львова, але запропонувати власні, наближені до Європи, ідеї щодо вдосконалення транспортної інфраструктури міста», —переконаний Руслан Фогел, Президент ГО Центру «Молода дипломатія». Студенти переконані, що їхні пропозиції обов’язково мають бути врахованими. Відтак ідеї подадуть Міністерству транспорту, власникам маршрутних засобів, а також відповідним органам місцевого самоврядування.

Своє бачення розвитку транспортної інфраструктури Львова в рамках підготовки міста до Чемпіонату 2012 року з футболу представили студенти Львівського національного університету імені Івана Франка під час конференції «InfoТransport до ЄВРО 2012», яка відбулась 18 грудня 2008 року з ініціативи ГО Центру «Молода дипломатія». В обговоренні, окрім студентів, взяли участь директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Федоренко та власники маршрутних засобів.

На думку студентів, щоб відповідно підготувати транспортну сферу міста до ЄВРО 2012, необхідно не тільки реконструювати дороги, але й впровадити єдину систему дорожніх знаків та принципів паркування. Окрім того, висловили пропозицію щодо додаткового інформування громадськості про транспортні засоби міста – на зупинках мали б роздавати карточки жовтого кольору, де було б вказано номер транспортного засобу, напрям курсування, інтервал руху, вартість проїзду, а в електротранспорті – туристичні карти. Оскільки на час проведення ЄВРО 2012 очікується бум туристів, вся інформація щодо транспортних засобів повинна бути на англійській, німецькій та польській мовах. За словами студентів, потрібно посилити контроль за чистотою на зупинках та за розміщенням реклами на транспортних засобах.

«Наша мета – не тільки об’єднати всі сторони задля вирішення нагальних питань транспортної системи Львова, але запропонувати власні, наближені до Європи, ідеї щодо вдосконалення транспортної інфраструктури міста», —переконаний Руслан Фогел, Президент ГО Центру «Молода дипломатія».

Студенти переконані, що їхні пропозиції обов’язково мають бути врахованими. Відтак ідеї подадуть Міністерству транспорту, власникам маршрутних засобів, а також відповідним органам місцевого самоврядування.